В Центрі культури та дозвілля селища Чабани Києво-Святошинського району Київської області, за ініціативи та підтримки Чабанівської селищної ради та ГО"Розвиток Київщини" відсвяткували "Свято у родині-народження дитини!". Даний захід відбувся на підтримку молодих сімей жителів Чабанів, які виховують дітей.

Головою Чабанівської селищної ради та Почесним головою ГО "Розвиток Київщини Олександром Киризлієвим в цьому році започатковано добру традицію щороку відзначати сімей у яких народилися діти.

Голова селищної ради привітав всіх присутніх з поповненням у сім"ях та разом з представниками виконавчого комітету привітав більше 40 молодих сімей у яких народилися діти в 2016 році та зареєстровані на території селищної ради, медалями "Новонародженому мешканцю смт.Чабани-2016" та трояндами, а також вручив матеріальні винагороди від ГО "Розвиток Київщини". Також всі присутніх на святковому заході матерів селищний голова привітав трояндами. Голова відмітив важливість зростання населення Чабанів та Новосілок для розвитку наших населених пунктів та створення відповідних умов, розвитку об"єктів соціальної інфраструктури. Новонароджених жителів Новосілок голова привітав під час ювілейних святкувань 90-річчя населеного пункту с.Новосілки.

Великий дорослий та дитячий колективи Центру культури та дозвілля, під керівництвом директора Ольги Когут, підготували чудову концертну програму. Дуже приємно, що в Чабанах так багато дітей займається мистецтвом, вивчають культуру та традиції рідного краю, навчаються, займаються спортом.

Чабанівська селищна рада приділяє багато уваги розвитку культури та мистецтва, навчаня та спорту в наших населених пунктах та створенню комфортних умов для розвитку дітей.

Так, в цьому році, завдяки підтримки голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової, голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова, депутатського корпусу, на виконання районної Програми енергозбереження, виділено кошти на утеплення ДНЗ "Дзвіночок" в Чабанах при співфінансуванні з місцевого бюджету Чабанівської селищної ради та ДНЗ "Яблучко" с.Новосілки завдяки виділеним коштам Київською обласною радою та управлінням капітального будівництва. Висловлюємо слова вдячності та подяки за підтримку наших населених пунктів та об"єктів соціальної сфери.

Також згідно Програми соціально-економічного розвитку селищної ради влітку цього року зроблено ремонт в ДНЗ "Дзвіночок" в Чабанах по заміні водопровідних мереж, придбано музичний інструмент, оновлено інвентар та посуд, встановлено вуличне освітлення, завдяки фінансуванню з місцевого бюджету.

Також влітку зроблено ремонт прального блоку та інших приміщень в ДНЗ "Яблучко", збільшено площу садочку та кількість груп, встановлено новий літній павільйон, замінено систему опалення та радіатори. Також виділено кошти на ремонт даху. Слідуючим етапом на 2017 рік вже заплановано утеплення школи в Новосілках, на даний час роботи теж вже ведуться в цьому напрямку, а саме вже зроблено проект та є готові експертні висновки.

Великою радістю для чабанців є розпочате будівництво школи в Чабанах! (Інформація про хід будівництва школи в Чабанах буде оприлюднена додатково). Слова вдячності депутатам та головам областних та районних рівнів, очільникам Київської ОДА та Києво-Святошинської РДА, начальнику департаменту капітального будівництва Київської ОДА Олегу Міщенко!

Бажаємо всім жителям Чабанів та Новосілок , іхнім сім"ям та дітям, добробуту, мирного неба та сімейного достатку!